Přihlášení do partnerské zóny
Registrace partnera

Reklamace

Prosím vyplňte níže předepsaná pole formuláře pro zavedení vašeho požadavku do našeho systému. Po přijetí Vás bude náš technik kontaktovat pro další řešení. Děkujeme a věříme, že budete spokojeni s naším řešením problému, který nastal u vaší stanice.

Reklamace










Kontakty

ELEXIM, a.s.
Riegrovo náměstí 179/14
767 01 Kroměříž

IČO: 25565044
DIČ: CZ25565044

Zápis v OR: B 6930 vedená u Krajského soudu v Brně

Bankovní spojení ČÚ: 305414001 / 5500
IBAN: CZ66 5500 0000 0003 0541 4001
SWIFT Code: RZBC CZ PP
Raiffeisenbank a.s.

Irena Provazníková
Sekretariát

irena@elexim.net
+420 573 335 009
+420 734 316 137

Jindřich Geisler
Ředitel společnosti

jindra@elexim.net

RNDr. Vladimír Staňo
Manažer kvality

vladimir@elexim.net
+420 730 894 288

Petr Šimek
Obchodní zastoupení

petr.simek@elexim.net
+420 734 254 768

Ing. Tomáš Kada
Servisní podpora

tomask@elexim.net
+420 734 316 139

Radek Bochořák
IT

radek@elexim.net
+420 724 212 672

Ing. Andrea Kondrčíková
BackOffice

andrea@elexim.net
+420 603 224 469

Ing. Libor Janský
Ředitel divize

libor@elexim.net
+420 731 552 635

Ing. Jiří Válek
Řízení projektů

jiri.valek@elexim.net
+420 734 254 770

Ing. Milan Smékal
Obchodní specialista

milan.smekal@elexim.net
+420 730 151 951

Ing. Evgeny Egorov
Obchodní ředitel

egorov@elexim.net
+420 573 034 243
+420 605 218 351

Mgr. Lenka Táborská
Obchod a logistika

lenka@elexim.net
+420 573 034 235
+420 731 508 078

Ing. Magda Kvintová
Backoffice

magda@elexim.net
+420 573 034 241
+420 731 615 446

Bc. Petra Šimčíková
Obchod a logistika

petra@elexim.net
+420 573 034 239
+420 731 615 445

Ing. Ondřej Vilhelm
Technické oddělení

ondrej@elexim.net
+420 573 035 136
+420 734 316 136

Mgr. Petr Zapletal
Business Development Manager

petr@elexim.net
+420 573 035 136
+420 603 173 410

Martin Nedbal
Vedoucí skladu

martin@elexim.net
+420 573 034 237

Adresa:
Sklad Elexim, areál SÚS Kroměřížska,
Kotojedy 56,
Kroměříž 767 01

Email:
sklad@elexim.net

Telefon:
+420 573 034 237
+420 734 254 771
+420 734 254 769

ELEXIM, a.s.
Cimirazieva 65
Minsk, Bělorusko

Bank Account: 305414001 / 5500
IBAN: CZ66 5500 0000 0003 0541 4001
SWIFT Code: RZBC CZ PP

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, Czech Republic
Phone: +420 225 541 111
Fax: +420 225 542 111

Zašlete nám Váš dotaz