Dokumenty

Základní dokumenty společnosti

Název souboru Typ Vytvořeno Platné Akce
ISO certifikát 2023-2026 PDF 2023 Ano Stáhnout
Vypis z rejstříku firem Elexim a.s. PDF 2020 Ano Stáhnout
Potvrzení o vedení účtu - měny - Elexim a.s. PDF 2020 Ano Stáhnout
Potvrzení o registraci plátce DPH Elexim a.s. PDF 2020 Ano Stáhnout


Kontakty


Irena Pospíšilová
Sekretariát

irena@elexim.net
+420 570 580 120
+420 734 316 137

Jindřich Geisler
Ředitel společnosti

jindra@elexim.net

RNDr. Vladimír Staňo
Manažer kvality

vladimir@elexim.net
+420 730 894 288

Jindřich Geisler
Ředitel divize

jindra@elexim.net

Mgr. Jakub Titěra
Obchodní zastoupení

jakub.titera@elexim.net
+420 735 181 605

Ing. Ondřej Vilhelm
Revizní technik

ondrej@elexim.net
+420 734 316 136

Vratislav Krejčíř
IT & Marketing

vratislav@elexim.net
+420 731 501 650

Ing. Ondřej Hlisnikovský
Technik vývojář

ondrej.hlisnikovsky@elexim.net
+420 739 321 819

Lubomír Hudeček
Skladník

lubomir@elexim.net
+420 734 254 769

Ing. Libor Janský
Ředitel divize

libor@elexim.net
+420 731 552 635

Ing. Jiří Válek
Řízení projektů

jiri.valek@elexim.net
+420 734 254 770

Ing. Evgeny Egorov
Obchodní ředitel

egorov@elexim.net
+420 573 034 243
+420 605 218 351

Mgr. Lenka Táborská
Obchod a logistika

lenka@elexim.net
+420 573 034 235
+420 731 508 078

Ing. Magda Kvintová
Backoffice

magda@elexim.net
+420 573 034 241
+420 731 615 446

Bc. Petra Šimčíková
Obchod a logistika

petra@elexim.net
+420 573 034 239
+420 731 615 445

Ing. Ondřej Vilhelm
Technické oddělení

ondrej@elexim.net
+420 573 035 136
+420 734 316 136

Mgr. Petr Zapletal
Business Development Manager

petr@elexim.net
+420 573 035 136
+420 603 173 410

Martin Nedbal
Vedoucí skladu

martin@elexim.net
+420 573 034 237

Adresa:
Sklad Elexim, areál SÚS Kroměřížska,
Kotojedy 56,
Kroměříž 767 01

Email:
sklad@elexim.net

Telefon:
+420 573 034 237
+420 734 254 771
+420 734 254 769

ELEXIM, a.s.
Riegrovo náměstí 179/14
767 01 Kroměříž

IČO: 25565044
DIČ: CZ25565044

Zápis v OR: B 6930 vedená u Krajského soudu v Brně

Bankovní spojení ČÚ: 305414001 / 5500
IBAN: CZ66 5500 0000 0003 0541 4001
SWIFT Code: RZBC CZ PP
Raiffeisenbank a.s.

ELEXIM, a.s.
Cimirazieva 65
Minsk, Bělorusko

Bank Account: 305414001 / 5500
IBAN: CZ66 5500 0000 0003 0541 4001
SWIFT Code: RZBC CZ PP

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, Czech Republic
Phone: +420 225 541 111
Fax: +420 225 542 111